Archiv TK - klikni na obrázek

Areál TK Kruh najdete přímo ve středu obce.Jeho součástí jsou čtyři antukové dvorce, cvičná zeď a tenisová klubovna, situovaná do malého parčíku, poskytujícího příjemné posezení s možností uspořádání táborového ohně. V klubovně je možno zakoupit základní občerstvení, je zde sprcha a sociální zařízení.
 
Tři minuty chůze od kurtů i koupaliště je možnost ubytování a stravování v krásném,roubeném stavení - Tuláčkově statku. Je to školící středisko ČVUT Praha, státem chráněná památka 1. kategorie, ukázka původní lidové podkrkonošské architektury. Nachází se zde i příjemná vinárna.  

Tím je areál TK Kruh přitažlivý k prožití aktivního rodinného nebo kolektivního víkendu, dovolené či tenisovému soustředění v klidném venkovském prostředí především pro návštěvníky z velkých měst. Zvláště,když v oobci jsou k dispozici ještě další sportoviště- hřiště na kopanou a tělocvična. Období letních prázdnin je každý rok téměř beznadějně vyprodáno. Možnosti individuálních, rodinných i kolektivních pronájmů jsou však v měsících květnu, červnu a září.

 
PŘIJĎTE POBEJT DO KRUHU!.
V bezprostřední blízkosti tenisového areálu se nachází venkovní koupaliště, poskytující ideální spojení pro osvěžení a rehabilitaci po tenisovém tréninku či zápase.K dispozici je zde hřiště na beach-volejbal i služby sportovního maséra. 

 

Diskusní téma: Archiv

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

tkkruh© 2016 Všechna práva vyhrazena.